Reklama internetowa dla biznesu

Wielu przedsiębiorców prowadzi udaną współpracę ze spółką Agilito, ceniąc ich profesjonalizm i wysoką jakość usług. Zajmują się oni szeroko pojętym marketingiem online, pomagając firmom wybijać się ponad konkurencję i skuteczniej przyciągać klientów. Oferują między innymi pozycjonowanie, czyli optymalizację stron WWW pod wymagania Google, która pozwala wyświetlać się na szczytowych miejscach w wynikach wyszukiwania. Inną propozycją są reklamy AdWords, rozliczane za konkretną liczbę przejść użytkownika na stronę. Ponadto, specjaliści z Agilito mogą dla Państwa stworzyć całkiem nową stronę internetową, w oparciu o wytyczne Google oraz bieżące trendy.

Do klientów podchodzą oni w sposób elastyczny i właściwie dostosowują swoją ofertę do ich wymagań oraz możliwości. Oferują kilka różnych form współpracy, od stałej umowy, przez wariant hybrydowy, aż po jednorazowe pakiety na trzy miesiące. Mogą promować witryny także w językach obcych, takich jak niemiecki, angielski, francuski czy holenderski. Z ich usług korzystają więc także często Polacy mieszkający zagranicą, zapewniając sobie swobodę komunikacji oraz niższe ceny, z racji naliczania należności w złotówkach. W Agilito każdy klient ma przypisanych dwóch opiekunów, handlowego i technicznego, którzy dbają o wysoki standard obsługi i odpowiadają na wszelkie pojawiające się pytania.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to różnorakie metody, pozwalające zmodyfikować witrynę tak, aby w jak największym stopniu była ona adekwatna do wymagań Google. Dopasowanie to jest bowiem brane pod uwagę, gdy algorytm przelicza wartości stron internetowych tak, aby ułożyć je w odpowiedniej kolejności. Dzieje się tak za każdym razem, gdy użytkownik wpisuje w wyszukiwarkę wybrane wyrażenie. Jeśli to zapytanie jest nazwą usługi lub produktu, prawdopodobnie jest on zainteresowany nawiązaniem współpracy z firmą, która ma w ofercie to, czego potrzebuje. Zwykle otwiera tylko parę pierwszych linków, więc niezwykle ważne pod kątem marketingowym jest to, aby wyświetlać się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Prace na stronie, mające na celu podwyższenie jej rankingu, prowadzone są przez pozycjonera i SEO copywritera. Opiekun techniczny wykonuje wielorakie prace programistyczne, np. wprowadzając zmiany w kodzie witryny, a także buduje profil linkowy, korzystając jedynie z bezpiecznych katalogów. Ustawia również odpowiednie znaczniki, które ułatwiają robotom wyszukiwarek właściwe odczytywanie strony. Natomiast SEO copywriter dba o to, aby zawartość tekstowa strony była unikalna i zawierała naturalnie brzmiące słowa kluczowe, ponieważ te dwa aspekty są niezwykle ważne dla oceny, jaką domena uzyskuje od algorytmu Google. Ponadto, takie treści wywierają także pozytywne wrażenie na użytkowniku, który widzi, że firma naprawdę zna się na swojej dziedzinie i jest mu w stanie zaoferować naprawdę atrakcyjną usługę bądź towar.

Co zyskuje przedsiębiorca dzięki pozycjonowaniu?

Działania SEO powodują lepszą widoczność w wynikach Google, przez co pozwalają kierować swoją ofertę na bardzo sprecyzowany target. Jest to grono odbiorców, którzy szukając danego produktu lub usługi, prawdopodobnie chcieliby skorzystać z oferty. Stanowią oni więc niesamowicie podatny grunt dla działań marketingowych. Może to przynieść znacznie większe zyski niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych form reklamy, które zazwyczaj nie dają możliwości tak dokładnego określenia, do jakich konsumentów chcemy docierać.

Co więcej, warto zauważyć, że użytkownicy darzą wyszukiwarkę Google ogromnym zaufaniem, więc często uważają jej sugestie za najlepsze. Oznacza to, że firmy, których witryny zajmują szczytowe miejsca w wynikach, odbierane są przez nich jako wyjątkowo prestiżowe, a także w pełni bezpieczne. Pozwala to więc budować silną markę, dzięki czemu nawet jeśli dany konsument nie skorzysta z oferty od razu, w przyszłości może chętniej wybrać Państwa firmę niż konkurencję, o której nigdy wcześniej nie słyszał.

Kolejną korzyścią z pozycjonowania realizowanego przez spółkę Agilito jest fakt, iż ich klient zapewnia sobie stałą kontrolę nad witryną. Do algorytmu Google wciąż wdrażane są kolejne aktualizacje, zmieniające w pewien sposób jego funkcjonowanie, co jest monitorowane przez dział techniczny agencji. W obliczu tych zmian, podejmują oni odpowiednie działania, mające na celu optymalizację strony pod aktualne wymogi wyszukiwarki. Ponadto, czuwający nad stroną opiekun od razu reaguje na wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu witryny, takie jak pojawiające się błędy czy też ataki hakerskie.

Dane firmowe "Agilito Sp. z o.o.":

Romana Maya 1 | 61-371 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 782-255-21-20 | REGON: 302183797 | nr tel.: +48 790 752 541 | www.agilito.pl | biuroagilito.pl

Oferta: Jakie rodzaje stron można pozycjonować?

Lokalizacja:

gps 52.378061,16.944243

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Wpisy powiązane:

Programowanie na zlecenie

CodeConcept

Spotkania integracyjne

Pikniki firmowe - Poznań

Innowacyjne lampy LED

Sprawdź