Specjalistyczne kursy nauki jazdy

Szkoła jazdy "U Sławka" przygotowuje specjalistyczne kursy, które dopasowane są do kategorii egzaminu na prawo jazdy, do której pragnie podejść klient. Świetna flota firmy sprawia, że skorzystać z jej oferty mogą osoby ubiegające się o dokument o następujących kategoriach: A, B, T, C, D, BE, CE. Ośrodek został dostosowany do wszelkich potrzeb kursantów, dlatego będziesz mógł w nim także wykonać badania psychologiczne, a także podejść do szkolenia okresowego czy kwalifikacji wstępnej dla kierowców zawodowych.

Kielce: Zdaj egzamin na prawo jazdy

Jeżeli rozważasz podejście do organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego egzaminu, wsparcie w postaci kursu na prawo jazdy "U Sławka" jest koniecznie. Mimo iż firma działa w Kielcach oraz Jędrzejowie, z jej usług korzystają także osoby z pobliskich miejscowości. Uczestnicy kursów na prawo jazdy cenią sobie przede wszystkim indywidualne podejście oraz wyrozumiałość instruktorów, ale także świetne przygotowanie ośrodka oraz floty. Nowoczesne pojazdy oraz plac manewrowy powinny znajdować się w każdej szkole jazdy.

Dane firmowe "U Sławka. Szkoła jazdy":

Poleska 44 | 25-325 Kielce | woj.: świętokrzyskie | NIP: 656-112-66-58 | REGON: 290664353 | nr tel.: +48 413 861 802 | www.uslawka.com | uslawkapoczta.onet.pl

Oferta: Szytaj więcej

Lokalizacja:

gps 50.871908,20.656593

Godziny otwarcia:

PoniedziałekZamknięte
Wtorek10:00-19:30
ŚrodaZamknięte
Czwartek10:00-19:30
PiątekZamknięte
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Wpisy powiązane:

Studia inżynierskie i magisterskie

Transport - Studia w PSWJ

Angielski przez Internet

Smart Talk

Pluszowa Akademia - wielopoziomowy rozwój dziecka

Prywatne przedszkole - Warszawa Ursynów