Znana polska florecistka i coach

Sylwia Gruchała to znana polska florecistka, która ma na swoim koncie dziesiątki nagród i wyróżnień. Jej ciężka praca oraz wytrwałość w dążeniu do celu sprawiają, iż jest ona w stanie prowadzić wartościowy coaching motywacyjny. Z wielkim zaangażowaniem oraz w przyciągający sposób wskazuje, gdzie najczęściej zdarzało jej się popełniać błędy, ale także w jaki sposób się po nich podnosiła. Wykłady czy treningi tego typu doskonale komponują się z różnorodnymi dziedzinami, dlatego prowadzone są w wielorakich korporacjach oraz mniejszych firmach.

Dedykowany coaching motywacyjny

Coaching motywacyjny to nic innego jak odkrycie własnych silnych stron i słabości, a następnie praca nad nimi pod nadzorem trenera. Jego zadaniem jest pokazanie klientowi w jaki sposób najlepiej radzić sobie z wybranymi trudnościami, a także jak walczyć z samym sobą. Sylwia Gruchała, jako wielokrotnie honorowany sportowiec doskonale opanowała te techniki, dlatego teraz może je przekazywać innym. Współpraca z osobą, która posiada tak imponujące doświadczenie sprawi, iż klienci będą bardziej otwarci na podejmowanie nowych wyzwań w życiu codziennym.

Dane firmowe "Sylwia Gruchała":

| Warszawa | woj.: małopolskie | NIP: 642-225-25-89 | REGON: 243703331 | nr tel.: +48 531 813 355 | www.sylwiagruchala.com.pl | modernareamodernarea.pl

Oferta: Oferta

Lokalizacja:

gps

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Wpisy powiązane:

Angielski przez Internet

Smart Talk

Pluszowa Akademia - wielopoziomowy rozwój dziecka

Prywatne przedszkole - Warszawa Ursynów

Poliglotek - kreatywne ćwiczenie języków obcych

Poliglotek - Poznań