Sklep z kawą wysokiej jakości

Jeśli szukają Państwo sklepu, w którym można kupić naprawdę dobrą kawę, zdecydowanie warto odwiedzić stronę internetową palarni Czarna Kawka. Mają oni w swoim asortymencie wyłącznie produkty najwyższej jakości, powstałe ze starannie wyselekcjonowanych i zebranych ręcznie nasion kawowca. Warto wiedzieć, że w przypadku produkcji przemysłowej, kombajn zbiera wszystkie ziarna, również te nadpsute lub niedojrzałe, co nie ma miejsca w przypadku, gdy pracę tą wykonują ludzie. Wpływa to znacząco na późniejszą jakość produktu.

Kawa świeżo palona

Specjalnością sklepu online Czarna Kawka jest kawa świeżo palona. Wyróżnia się ona niepowtarzalnym aromatem i smakiem, które uzyskuje dopiero dopiero po upływie kilku dni po wypaleniu. Jeśli przechowuje się ją w szczelnie zamkniętym opakowaniu, utrzymuje ona świeżość nawet przez trzy miesiące. Produkty dostępne w sklepie Czarna Kawka wywodzą się z wielu stron świata, w tym np. z takich krajów, jak Tanzania, Etiopia, Indie, Peru czy Honduras. Kawa świeżo palona to z pewnością doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika tego napoju.

Dane firmowe "Czarna Kawka":

11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj.: mazowieckie | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202 | nr tel.: +48 602 313 095 | www.czarnakawka.com | sklepczarnakawka.com

Oferta: Kawa świeżo palona

Lokalizacja:

gps 51.411454,21.176547

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Wpisy powiązane:

Zapachy samochodowe

Więcej informacji

OTRIS: Niezawodny sprzęt sportowy dla każdego

oferta sklepu

Egusto - sklep online z zegarkami

Zegarki damskie na pasku - Egusto

Sklep z artykułami dziewiarskimi

Włóczki dziecięce - Ewool